Ahşap Bar Dolabı nasıl seçilir ?

AHŞAP BAR DOLABI
Resmi bir kokteyl partisi, aileniz ve arkadaşlarınızla rahat bir kutlama veya kendi başınıza sessiz bir şarap gecesi olsun, evinizde bir ahşap bar dolabı olması her zaman harika bir fikirdir, özellikle de iyi içkiden hoşlanıyorsanız. Dahası, güzel bir likör dolabı zarafet ve şıklıkla taşar.

Aynı zamanda çok yönlüdür – şarap koleksiyonunuzu sergilemek için burayı bir çekim merkezi yapmak mı istiyorsunuz? Belki de temanızın geri kalanıyla uyum içinde olan daha sade bir şey istiyorsunuz. Her ikisini de mükemmel bar dolabı ile başarabilirsiniz. Biriyle ilgileniyor ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, başlamanız için hızlı bir satın alma rehberi hazırladık.

Bar dolabı nedir?
Özellikle likörü saklamak ve sergilemek için tasarlanmış bir dolaptır.
Ayrıca cam eşyalar, kokteyl karıştırma gereçleri ve içecek yapmak için kullanılan diğer eşyalar için de yer olabilir.

Klasik olanlar genellikle bir credenza’dan daha uzun olsa da, bar dolapları farklı şekil ve boyutlarda gelir. Ayrıca şişeler ve diğer kokteyl yapma ekipmanı için depolama ve düzenleyiciler ile donatılmıştır. Bir likör uzmanının en iyi arkadaşı olan bu işlevsel mücevherler, oturma odaları, yemek odaları ve hatta bir ev ofisi için olağanüstü bir ektir.

Bar Dolap Çeşitleri Ev ve Bar Dolabı

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli bar dolabı tasarımları vardır. Abartılıdan işlevsel ve yerden tasarrufluya kadar çeşitlilik gösterirler.
Başlıca bar dolapları:

Köşe Bar: Köşe bar dolapları, bu garip köşeleri kullanmanıza yardımcı olan, yerden tasarruf sağlayan harika bir seçimdir. Bir odayı büyütmenin harika bir yolu, özellikle de kare görüntüleriniz sınırlı olduğunda.

Katlanır Bar: Bir bar şarap dolabından tam dolu bir bara dönüşebilen katlanabilir bir çubukla daha fazla yer kazanın.

Şarap Barı / Dolap: Şarap şişeleri için özel olarak tasarlanmış, bunlar yerleşik şarap rafları ve şarap kadehleri ​​için bir raf olarak gelir. Genellikle diğer likörleriniz için ek raflara sahiptir.

Hide-A-Bar: Hide-a-bar, bar eşyalarınızı şifonyerler, klozetler ve normal dolaplar gibi başka bir mobilya parçası gibi görünerek akıllıca gizler. Geniş depolama alanı sağlar.

Bar Etrafını Sarın: Oturma odanızın veya odanızın en önemli parçası olması gereken bu tür, barın her iki tarafında raflar ve bar dolapları ile birlikte gelir. Barların etrafını saran barların çoğu kadeh takımı rafları, şarap rafları ve bir likör dolabı için daha fazla alan ile donatılmıştır.

Bar dolapları söz konusu olduğunda, çoğu insan sahip oldukları tek seçeneğin büyük mağazalardan satın almak olduğunu varsayar. Bu sadece maliyetli olmakla kalmaz, aynı zamanda seçenekler genellikle sınırlıdır.

Birçoğu için daha iyi seçenek, bar dolaplarını çevrimiçi satın almaktır. Kullanışlı, uygun maliyetli ve doğrudan kapınıza kadar teslim edilebilir. İster web sayfalarında alışveriş yapmak ister galerilerini ziyaret etmek isteyin, seçiminizden memnun olduğunuzdan emin olmak için ne istediğinizi düşünmek için çok zaman harcamak önemlidir.

Bar Dolabı Nasıl Seçilir
Hangi tip bar dolabı satın alacağınızı seçmeden önce ihtiyaçlarınızı ve sahip olduğunuz alanı değerlendirmelisiniz. Aşağıdaki soruları düşünün:

Bar dolabınız için ne kadar yeriniz var?

Kabinin sığacağından emin olmak için kesin ölçümler yapın.

Nereye yerleştirmeyi planlıyorsunuz (mutfak, oturma odası, vb.)?

İdeal olarak, eğlencenizin çoğunu yaptığınız veya tipik olarak içip rahatladığınız odada olmalıdır. Ancak, uygun gördüğünüz yere yerleştirmekten çekinmeyin.

Hangi depolama özelliklerini istersiniz?

cam kapılı bar dolabı

Her zaman satın almak istediğiniz dolabın saklama özelliklerini kontrol edin. Oraya koymak istediğiniz her şey için yeterli bölmeye sahip olmalıdır. Organizasyon tarzınıza uyacak şekilde özelleştirebileceğiniz çeşitli depolama çözümleri sunan dolap şirketlerini arayın.

Yerleştireceğiniz odanın dekoru veya teması nedir?

Örneğin, vintage bar dolabı tasarımları geleneksel evlerle mükemmel uyum sağlarken, minimalist bar dolapları modern evleri çok iyi tamamlar.

Bar dolabınızı nasıl kullanacaksınız?

Sık sık eğlendiriyor ve içiyorsanız, bar dolabınızda likör, açacaklar ve bardaklar için alan gibi ihtiyacınız olan her şey olmalıdır. Ara sıra bir içki içme eğilimindeyseniz, daha küçük bir versiyon daha iyi çalışabilir.

Bar dolabınız için hangi malzemeleri istersiniz?

Oraya koyacağınız şişeleri ve içecek ekipmanlarını yerleştirecek kadar sağlam olmalıdır. Aynı zamanda geleneksel, geçiş dönemi ve modern evleri tamamlayacak kadar şık ve çok yönlü olmalıdır. Birçok ev sahibi, mükemmel bir biçim ve işlev karışımı sunduğu için masif ahşabı tercih eder.

Evinizi Mükemmel Bar Dolabı ile Yükseltin
En sevdiğiniz likörlere adanmış güzel bir dolaba sahip olmanın çok özel bir yanı var. İster bir partiye ev sahipliği yapıyor olun ister kendi başınıza bir içkinin tadını çıkarın, basit kokteylleri sofistike bir deneyime dönüştürür.

Bar dolabı seçeneklerinizi burada Seçim Kabini’nde keşfedin! Çeşitli Kabin Ürünlerimizi keşfedin ve gerçek evlerde nasıl göründüklerini görmek için İlham Galerimize göz atın. İster cam kapıların arkasında likör koleksiyonunuzu sergileyen bir bar dolabı isteyin, ister bunları ince bir şekilde gözden uzak olsun, her zevke uyacak Saklama Aksesuarlarımız var.

HAYALİNİZDEKİ ÜRÜNÜN RESMİNİ GÖNDERİN SİZE TEKLİF HAZIRLAYALIM…

Whatsapp :

+ 90 552 401 48 31