Ahşap hediye vermenin 5 nedeni

BİR HEDİYEYİ MÜKEMMEL YAPAN NEDİR ?

Fiyatı mı? Verenin alıcıyla ilişkisi mi önemli ?
Kişiselleştirilmiş bir hediye alma düşüncesi en çok anlam ifade eden şey mi? Arkadaşlarınız veya aileniz benzersiz hediye fikirlerini tercih ederse, işte size kişiselleştirilmiş ahşap hediyelerimizi vermeniz için beş önemli neden.

1. Geleneksel ve Tören Bir çiftin 5. evlilik yıl dönümlerinde verilecek hediyenin, gücün sembolü olarak tahtadan yapılması gerektiğini biliyor muydunuz? Ahşap, hiçbir şeyin onu kıramayacağı bir evlilik bağını da temsil eder. Hediyenize odun eklemenin birkaç yolu. Onun İçin Kişiselleştirilmiş Hediyeler: Ahşap Matara Onun İçin Kişiselleştirilmiş Hediyeler: Ahşap Kesme Tahtası Hediye kutlamalarınıza odun eklemenin hayranlık uyandıran başka yolları da var. Büyüdükçe sevginizi veya arkadaşlığınızı sağlamlaştırmak için yeni bir ağaç dikin. Bir yürüyüşün tadını çıkarmak için en sevdiğiniz kitaplarla ve atıştırmalıklarla bir tote çantayı doldurun. Bir yaz pikniği düzenleyin ve en sevdiğiniz tüm güzelliklerle ahşap bir sepeti doldurun. Ahşap mutfak gereçleri ve yazılı cam eşyalar kullanarak bir aile yemeği planlayın.

2. Ahşap Uzun Ömürlü Bir Hatıra Yapar Anılar yürek parçalayıcı olabilir, bu nedenle hatıralar, hediye alıcınızla paylaştığınız güzel anılarınızı saklamanıza izin verir. Ağaç işleme olağanüstü hatıralar yapar. Gelecek yüzyılda torunların mutfak duvarındaki bir kesme tahtasından büyükannenin meşhur kurabiye tarifini okuduklarını ya da büyükbabamın şık saatler tutan monogramlı ahşap saat kutusunu gördüklerini hayal edebiliyor musunuz? Bir hatıra genellikle geriye kalan tek şeydir, bu nedenle ahşap bir hediye, sevilen birini anmak için güzel bir yoldur. Başkalarının, her hatıra yaratılırken bir kişinin hayatı ve uzun yolculuğuyla ilgili güzel şeyleri hatırlamasına olanak tanır.

3. Dayanıklı Bir Malzemedir Ahşap hediyeler yüzyıllar boyunca dayanır, bu nedenle hediye vermek için en bariz seçimdir. Ahşap hediyelerin kırılması zordur ve çevre koşulları, beceriksiz kullanım veya normal aşınma ve yıpranma altında iyi dayanır. Aynı zamanda dayanıklıdır, bu nedenle ahşap ürünleriniz zamanın testine dayanacaktır. Ayrıca ahşap hasara çok iyi direnç gösterdiğinden ezik ve çentikler konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

4. Ağaç İşleme Güzel Oyulmuş Kişiselleştirilmiş Hediyeler Yapar Yüksek kaliteli ahşap ürünlerimizin üzerine güzel mesajlar, içten alıntılar veya hatırlamak için tarihler yazabileceğinizi biliyor muydunuz? Ağaç işleri ayrıca daha derin bir yazıya izin verir, bu nedenle ahşap ürünlerimiz en iyi kişiselleştirilmiş hediyeleri oluşturur.

5. Her Durum, Tatil veya Kutlama İçin Mükemmel Ahşap belirsizdir, dolayısıyla hediye verme kuralı olarak onu vermek için belirli bir zaman yoktur. İster doğum gününü, ister yıl dönümünü veya tatili kutluyor olun, ahşap hediyeler idealdir. Parti sahiplerine veya ev ısınma partilerine hediye olarak ahşap dekor da getirebilirsiniz. Ailenize, arkadaşlarınıza veya kurumsal iş müşterilerinize takdir, iyi niyet ve tüketici sadakati göstergesi olarak hediye edebileceğinizden, veren kişi de belirsiz değildir.

HAYALİNİZDEKİ ÜRÜNÜN RESMİNİ GÖNDERİN SİZE TEKLİF HAZIRLAYALIM…

Whatsapp :

+ 90 552 401 48 31