Ahşap Sehpa fikirleri

Her biri tamamen benzersizdir ve hemen hemen her çevredeki estetiğe uyabilir. Oturma odanızda kullanmak için bu Ahşap sehpa örneklerinden bazılarını düşünün ve kendi moda ifadesi haline gelmesini izleyin.

1. Mobil Klasik, Rustik ve Güzel Ahşap Sehpa

İhtiyaçlarınız arttıkça odanın içinde kolayca hareket ettirilebilecek bir masanız varken neden sabit bir masanız olsun? Bu zarif ve rustik masanın sağladığı şey budur. Masanın üzerindeki eski tekerlekler, ihtiyacınız olan her yere kolayca hareket ettirilmesine izin verir. Tasarımcı ayrıca estetiğinize uymasını sağlamak için birkaç farklı leke sunar.

2. X şeklindeki çerçeveli Sehpa

Sadece saklama alanı ve masanın sevimli koyu üst kısmının yanı sıra, bu tasarım aynı zamanda benzersiz bir çerçeve sunuyor. X şeklindeki çerçeve, bir ahırın tanıdık beyaz kenarlarını akla getirir ve gerçekten amaçladığınız rustik estetiği eve getirebilir. Ortada depolama için bol miktarda alan bulunan bu masa harika görünüyor ve harika bir şekilde işlevsel.

3. Beyaz Yıkanmış Basit Küp Masa

Modern rustik tarzı tüm hızıyla, bu beyaz badanalı masa estetiğe mükemmel bir şekilde uyabilir. Neredeyse dağınık boya şekli, daha rustik görünmesini sağlar. Küp şeklindeki masa, alandan ödün vermeden sadece ek depolama alanı isteyenler için küçük alanlara kolayca yerleştirilebilir. Ahşap, geri kazanılan ahır odunudur ve sahile hazır görünüyor.

4. Geniş Plank Korkuluk Rustik Masa

Bu tasarımla taşra kralları ve kraliçelerine uygun bir masa bulunabilir. Destek için tırabzanların güzel kıvrımları ile geniş yüzeyle benzersiz bir düz çizgi ve kenar karışımını birleştirir. Süslemelerinizi ve yemek kaselerinizi taşımak için bol miktarda yüzey alanı olan bu masa güzel görünüyor ve mükemmel işlevsellik sağlıyor.

5. Açılır Ahşap Masa

Harika görünmesinin yanı sıra, bu tablo çoğu kişinin sahip olmadığı benzersiz bir özellik sunar. Üst kısım, duruşunuza ve ihtiyaçlarınıza daha iyi uyması için yukarı ve öne doğru kaldırılabilir. Ayrıca masasından en iyi şekilde yararlanmak isteyenler için altta ek depolama alanı sağlar. Masanın meşe kaplaması, bu masayı evdeki her oda için mükemmel hale getirir.

HAYALİNİZDEKİ ÜRÜNÜN RESMİNİ GÖNDERİN SİZE TEKLİF HAZIRLAYALIM…

Whatsapp :

+ 90 552 401 48 31