Kablo Yönetim İpuçları

Organizasyon, temiz, üretken ve verimli bir ev ofisinin anahtarlarından biridir . Günümüz modern ofisleri genellikle bir monitör, dizüstü bilgisayar, yazıcı, masa lambası, iş telefonu, klavye, fare, cep telefonu şarj cihazı ve çeşitli kablo ve kablolar gerektiren diğer çevresel aygıtları içerir. Bu karışıklık sadece dikkat dağıtmakla kalmaz, aynı zamanda çalışma alanınızı da karıştırır. Neyse ki, verimli bir şekilde organize edilmiş bir ofis alanı oluşturmak, düşündüğünüzden daha basittir. Burada, sizi dolaşmayan bir çalışma alanına giden yola yönlendirecek bir avuç kullanışlı kablo ve tel yönetimi ipucu verilmiştir. Dağınıklığı temizleyin. Bir monitör, yazıcı, cep telefonu şarj cihazı, iş telefonu, klavye ve masa lambası arasında kablo karmaşası birikebilir. Gelişmiş verimlilik ve üretkenlik için kablolarınızı düzenleyerek ve kontrol ederek bu dikkat dağınıklığını ortadan kaldırın.

Kablosuza geçin

Kablolarınızı yönetmek için en basit çözümlerden biri, onları ortadan kaldırmaktır. Kablosuz klavye, fare ve yazıcı, kablolu muadilleriyle aynı gecikmesiz yanıt süresini sunarken güzel, temiz ve kablosuz bir çalışma yüzeyi sağlar.

 

Takipte kal

Kablosuz bağlantı bir seçenek değilse, kablolar ve kordonlar için özel yönlendirme kanalları sağlayan ofis mobilyalarını düşünün. Örneğin, tüm BDI masaları akıllı ve verimli kablo yönetimi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Gizli güç

Tüm kablolarınızı zemin boyunca bir güç şeridine takmak yerine, kabloları yukarıda ve görünmemesi için masaüstünüzün altına bir güç şeridi monte etmeyi düşünün. Güvenli montaj için Velcro tutturuculara ve ayrıca fazla kabloları toplamak ve sarmak için kablo bağlarına ihtiyacınız olacak.

Kırpın ve unutun

Kablo klipsleri, dizüstü bilgisayar şarj cihazı veya monitörünüzün HDMI kablosu gibi önemli kabloları kolayca erişilebilir tutmaya yardımcı olurken, aynı zamanda bunları düzenli ve dolaşmadan tutmaya da yardımcı olabilir.

Üslerinizi koruyun

Kablo kılıfları, zemin boyunca veya bir duvarda ilerleyen kabloları kamufle etmeye yardımcı olabilir ve daha sorunsuz bir şekilde uyum sağlamak için çeşitli renklerde olabilir. Kablo kılıfları ayrıca ayakların uzun ömürlü kabloların üzerinden takılıp düşmesini önlemeye yardımcı olarak ek bir güvenlik avantajı sağlar .

Güç verin

Merkezi bir yuva veya şarj istasyonu, gereksiz kablo karmaşasını azaltırken tüm aygıtlarınızı tek bir uygun yerde düzenlemek ve çalıştırmak için yararlı olabilir.

Kablolarınızı etiketleyin

Kendinize bir iyilik yapın ve kablolarınızın her birini etiketleyin. Bu ipucu, sınırlı sayıda USB veya HDMI bağlantı noktanız varsa özellikle yararlıdır. Bir kablonun hangi cihazla ilişkilendirildiğini bilmek size zaman kazandırır ve hayal kırıklığı yaratır.

Kısaltın

Temiz bir şekilde organize edilmiş bir çözüm için, bu uzun kabloları kısaltmak üzere kablolarınızı sarmayı düşünün. Daha kalıcı bir yönetim çözümü için masanıza bir kablo sargısı takın veya daha mobil bir çözüme ihtiyacınız varsa elinizde birkaç küçük kablo bulundurun.

HAYALİNİZDEKİ ÜRÜNÜN RESMİNİ GÖNDERİN SİZE TEKLİF HAZIRLAYALIM…

Whatsapp :

+ 90 552 401 48 31