Kablo Saklama Kutusu

21. Yüzyıl şüphesiz dijital çağın başlangıcıdır. Teknolojinin insanların hayatlarını daha basit, daha iyi ve daha hızlı hale getirdiği kanıtlanmıştır.

Bu nedenle, pek çok insan, elektronik cihazları ve TV’ler, dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonları gibi aygıtları olmadan yaşama düşüncesine katlanamaz. 

Ek olarak, artık mutfakta onsuz yapmayı düşünmek istemediğimiz o kadar çok alet ve alet var ki. Ancak tüm bu cihazların, cihazların ve gadget’ların fişe takılması gerekiyor ve elbette bunun için kablolara ihtiyaç var. 

İnsanların telefonları temel olarak dijital yaşam hatlarıdır ve bu nedenle pil azaldığında hemen şarj edilmesi gerekir. Dizüstü bilgisayarların da aynı şekilde iş ve oyun için şarj edilmesi ve televizyonun açılması için bir güç kaynağına bağlanması gerekir. 

Bugün ortalama bir evde en az bir düzine kablo veya tel bulunmasının nedeni budur

Şarj kutusu, kablolarınızı bir arada ve tek bir yerde tutmanın harika bir yoludur. Ayrıca, genellikle bir uzatma kablosu kullanarak oluşan kablo karmaşasını gizlemenin de mükemmel bir yoludur.

Çevrimiçi olarak sunulan çeşitli kablo bağları vardır, ancak iç mekanlarınızı tamamlayacak kendi kutunuzu yapmak kolaydır. 

 

Seçtiğiniz tasarımda iyi bir karton kutuya veya ayakkabı kutusuna, maket bıçağına ve yapışkan sırtlı plastiğe ihtiyacınız olacak. Kutunun her iki ucunda bir delik veya kesi keserek başlayın.

Kutuyu mevcut dekorunuza uyan bir tasarımla kaplamak için yapışkan arka plastiği kullanın. Ardından uzatma kablosunu içeriye takın, cihazlarınızı fişe takın ve kabloları deliklerden geçirin.

Bu ürün ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız. Ahşap Kablo Düzenleyici Kutu